Blog

En İyi ADSL Firmaları

Artık olmazsa olmazlarımız arasına giren intenreti sorunsuz bir şekilde kullanmak için internet sağlayıcı seçimini doğru yapmalıyız. Genel olarak taahhüt verdiğimiz için yanlış bir seçim sonrasında pişman olduğumuzda cayma hakkımızı kullanmak için yüklü miktarlarda para ödememiz gerekebilir. Bu nedenle en iyi internet sağlayıcısını insanların tecrübesine göre değerlendirerek karar vermeniz gerekmekte. Sizlere hazırladığımız bu liste bir sıralama listesi değildir. Firmalar rastgele sıralanmıştır.

Sıralama yapamamamızın sebebi ise bazı firmaların çeşitli bölgelerde altyapısının kötü olması nedeni ile belirli noktalarda yaşanılan sorunların her yerde oluyormuş gibi görünmemesi içindir. Listede firmaların avantajlarını ve dezavantajlarını bulabilirsiniz.

Turkcell SuperOnline

Turkcell’in gerçekleştirmiş olduğu yatırımlar ile bir anda yüksek bir kitleye sahip olan firma özellikle fiber internet olarak kaliteli hizmet vermektedir. Fiber alt yapısı firmanın kendine aittir. ADSL hattı ise TürkTelekom’a başlıdır ve ortalama olarak iyi bir hizmet vermektedir. Fiyat bakımından fiber tarifelerini daha uygun tutmaktadır.

Türk.net

En büyük avantajı fiyatı ve taahhüt istememesidir. Adil kullanım hakkının yüksek olması da kullanıcıları sevindirmekte. TürkTelekom altyapısı kullandığı için çıkabilecek sorun düzeyi aynıdır.

D-Smart

TürkTelekom’un altyapısını kullanan başka bir firma. Kaliteli hizmetinin yanı sıra internet paketlerine TV paketlerini de kullanıcı için avantaj olmakta.

TürkTelekom

Gelelim en çok kullanıcıya sahip olan firmaya. Hem fiber hem de ADSL hattına sahip olan TürkTelekom en çok aboneye sahip olduğu içinde en çok şikayete maruz kalan firmadır. Ancak sorun çözme konusunda kendi hatları olduğu için daha hızlı olmaları, genel olarak verdiği hizmetlerde sorun yaşamamasının yanı sıra abonelerine sunduğu tablet, bilgisayar, cep telefonu gibi kampanyalar ile büyük firma olma gereksinimini yerine getirmeye çalışıyor.

Leave a comment

sixteen + eighteen =

WhatsApp WhatsApp Destek
Hemen Arayın
Yol Tarifi